Hakkımızda

Av. Enes KAFADAR ve Av. Bayram Veli YUVALI tarafından kurulan ofisimiz, ulusal ve uluslararası mevzuat kapsamında yerli ve yabancı tüzel ve gerçek kişilere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Kafadar & Yuvalı, “hukuki danışmanlık sağlama”, “dava ve tahkim yoluyla uyuşmazlıkların çözümü” ve “icra yoluyla alacakların tahsili” olmak üzere üç ana alanda hizmet göstermektedir.

Müvekkillerimizin ve danışanlarımızın yasalarla koruma altına alınan haklarını en iyi şekilde savunmak ve doğru hukuki yönlendirme ile onların menfaatlerini zedeleyecek ihtilafların gerçekleşmeden engellenmesini sağlamak temel prensibimizdir.

Ulusal ve uluslararası mevzuatlarda meydana gelen değişiklikleri sürekli takip eden ofisimiz, güncel hukuk bilgisiyle uyuşmazlıkların vuku bulmadan önlenmesi ve mevcut ihtilafların en doğru yöntemle çözüme kavuşması konusunda özverili şekilde çalışmaktır.

Kafadar & Yuvalı, alanında uzmanlaşmış avukat kadrosuyla birlikte özellikle Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ceza Hukuku ve Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku alanlarında faaliyet göstermekte olup, ulusal ve uluslararası uyuşmazlıklardan insan hakkı ihlallerine kadar geniş bir yelpazede birçok farklı alanda müvekkillerini temsil etmektedir.

Müvekkillerimizin başarısı, kendi başarımızın en büyük göstergelerinden birisidir. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmek temel prensiplerimizdendir. Bu amaçlarla ulusal ve uluslararası mesleki ve ticari dernek ve kuruluşların çalışmalarını yakından takip eder, bilgi ve tecrübelerimizi arttırmanın önemine inanırız.

Büromuz, hizmetlerini müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirmeye ve yenilikçi, kaliteli hizmetler sunmaya kararlıdır.